Moto poti v letu 2020

Dragi prijatelji,

naslednje vrstice so namenjene tistim, ki vam je blizu ideja vetra v laseh …ah, bolje rečeno, vetra okrog čelade. Tistim, ki vas vonj po asfaltu dvigne z domačega kavča, posede na jeklenega konjička in spodbudi h kakšnemu čudovito preživetem dnevu v družbi rotarijskih prijateljev.

V letu 2020 nas čaka kar nekaj zanimivih moto druženj. Spremljajte nas, ker bomo vse načrte sproti dopolnjevali.

April 2020: enodnevna otvoritvena vožnja po Gorenjski v organizaciji Franci Bogataj

Maj,Junij 2020: 8 dnevni izlet v Makedonij. Štartamo 30.5. , zaključimo 7.6., Predvidoma smo v Makedoniji 2.6. do 5.06. , organizacija Andrej Kebe, Sašo Delenikolov

September 2020 (predvidoma tretji teden 19.9-23.9. ): mednarodni 5 dnevni izlet po Sloveniji, organizacija člani UO (objavimo na IFMR mednarodni strani)

Oktober 2020: enodnevna zaključna vožnja Štajerska, Koroška, v organizaciji Andrej Kebe