ROTABIKE Italy 2015

ROTABIKE Italy 2015, Italija, Lago d’Orta
Poročilo o udeležbi na srečanju rotarijcev motoristov v italiji 10.-13.9.2015

V terminu 10.-13.9.2015 smo se člani slovenskega združenja rotarijcev motoristov »IFMR Chapter Slovenia« udeležili mednarodnega srečanja ROTABIKE 2015, ki je bilo v Italiji ob jezeru Lago d’Orto.

Na srečanje se nas je odpravilo pet članov in sicer (po zaporedju, kot smo vozili):
– Marjan Čuk, RC Ljubljana Šiška
– Franci Nadižar, RC Kranj
– Bojan Vodopivec, RC Medvode
– Bojan Rogač, RC Šiška
– Jože Ban, RC Medvode

Program vožnje na in iz srečanja je odlično pripravil Marjan, saj smo imeli kaj videti, neštetokrat zaviti in s pravilno odmerjenimi postanki imeti poln tank in želodce 

Program srečanja ROTABIKE Italy 2015 je pripravil AMRI – Associazione Motociclisti Rotariani d’Italia.
Srečanje je imelo tudi humanitarno noto, saj se je del kotizacije za srečanje namenil tudi projektu »100 vodnjakov za Afriko« Rotay kluba Orta san Giulio.

Glede na dejstvo, da smo se nekateri slovenski udeleženci spoznali šele na tem srečanju, smo bili več kot odlična družba, ki je pustila tudi izreden vtis na gostitelje. Dogovorili smo se namreč, da bomo z AMRI vzpostavili tesnejše sodelovanje pri načrtovanju skupnih dogodkov, ki lahko vodijo tudi v skupne rotarijske projekte.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na kateregakoli od nas.

Lep pozdrav.
Jože Ban